Ali zp دوشنبه 4 دی 1396 09:54 نظرات ()

گلزنی-منشا-و-شجاعیان-برابر-نهمین-تیم-لیگ-برتری

وبسایت رسمی برنامه نود - دو بازیکن تیم های استقلال تهران و پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر موفق شدند دروازه نهمین تیم را این رقابتها باز کنند.

به گزارش وب سایت نود، داریوش شجاعیان و گادوین منشا دو گلزن تیم های استقلال تهران و پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر، در مقابل نهمین تیم مختلف در رقابت های لیگ برتر موفق به گلزنی شدند. هافبک تیم استقلال پیش از این توانسته بود برابر تیم های فولاد خوزستان، صبا، مشکی پوشان مشهد، سپیدرود، سپاهان اصفهان، تراکتورسازی، پرسپولیس و پدیده مشهد گلزنی کند و در دیدار هفته شانزدهم برابر صنعت نفت آبادان هم موفق شد دروازه نهمین تیم مختلف در این رقابتها را باز کند. شجاعیان برابر هر یک از این تیمها تنها یک گل به ثمر رسانده است.

همچنین گادوین منشا مهاجم پرسپولیس هم برابر فولاد توانست به نهمین تیم در لیگ برتر گلزنی کند. منشا پیش از این دروازه تیم های ماشین سازی تبریز، استقلال خوزستان، سپاهان اصفهان، مشکی پوشان مشهد، سایپا، صنعت نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز را باز کرده بود و در هفته شانزدهم لیگ برتر هم توانست برابر نهمین تیم لیگ برتری هم گلزنی کند.

رحیم زهیوی مهاجم فولاد خوزستان که روز گذشته گل تساوی تیمش را برابر پرسپولیس به ثمر رساند، تا کنون توانسته برابر ۹ تیم لیگ برتری گلزنی کند. البته وی پیش از این برابر پرسپولیس گلزنی کرده و به این حدنصاب رسیده بود.